Gizlilik ve Kullanım Şartları
kampanyatik.net Gizlilik Politikası
 
kampanyatik.net (kampanyatik.net, İstanbul Girişim Firmasına ait bir internet sitesidir) kampanyatik.net kullanıcı' nın siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda kampanyatik.net gizlilik prensiplerinde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.
 
Bilgilerin Kullanımı
 
kampanyatik.net, gerekli görüldüğünde kullanıcıların kendileriyle ilgili talep edilen bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri gibi) yapılan işlemlerle ilgili olarak veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılır. kampanyatik.net tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Web Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler kampanyatik.net ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. kampanyatik.net, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar. Kullanıcının Kredi kartı ile alışveriş yaptığında gerekli bilgilerin (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgiler) kampanyatik.net'nun anlaşmalı olduğu bankalar ile paylaşılmasını da kullanıcı kabul etmiş sayılır. Aksi takdirde satın alma işleminin tamamlanması mümkün değildir. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi'nde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, kampanyatik.net, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Kullanıcı kampanyatik.net sitesinde satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde kendisine ait mali bilgilerin, gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektedir. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir. kampanyatik.net. Web Sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. kampanyatik.net, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 
Gizlilik Tedbirlerimiz
 
Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. kampanyatik.net web kullanıcısı profilinizde kredi kartı numaralarınızın sadece son dört hanesini saklamamaktadır. Ancak siparişiniz anında kredi kartı numaranızın tamamını o an çalışmakta olduğumuz bankaya iletmek durumundayız. Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak çeşitli koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir. Diğer Hususlar kampanyatik.net, tarafından Web Sitesi dahilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilen bilgiler, kampanyatik.net ve işbirliği içindeki kişiler tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. kampanyatik.net kullanıcılarının ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır. kampanyatik.net üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Kullanıcı'nın Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandıramazsınız. Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan kampanyatik.net sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda kampanyatik.net yazılı olarak bilgilendirilmelidir. kampanyatik.net üyesi olarak belirlenen güvenlik - gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan üyelerden kampanyatik.net güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşma halinde kampanyatik.net sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde "Müşteri İlişkileri" birimimiz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir. kampanyatik.net , işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman Web Sitesi'de yayınlamak suretiyle değiştirebilir. kampanyatik.net'nun değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri Web Sitesi'nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.
 
Üyelik Politikası
 
kampanyatik.net sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresiniz ile size günlük olarak bülten maillerimiz gönderilecektir. Dilediğiniz taktirde bültenlerimizde bulunan "üyelikten ayrıl" butonu ile günlük kampanya gönderimlerimizi almaktan vazgeçebilirsiniz.
AYNI GÜN KARGO
Siprişleriniz aynı gün kargoda
Müşteri Hizmetleri
7/24 Whatsapp Destek
Uygun Fiyat
Uygun Fiyatlı Güncel Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır